Bellissimo Vita Viva la Vida Loca – více informací zde: Belli

Ausar Kupalpan – pes import z Chile s dominantní povahou a majetnickým postojem (všechno je moje :-)). Jinak se rád mazlí, jako kočka sedával rád na klíně a byl by nejraději jediný pes v rodině. Rád jí, a na zahradě, když má možnost, tak posbírá všechno ovoce včetně angreštu přímo z keře. K cizím lidem je docela nedůvěřivý a cizí psy by nejraději zakousnul – přece nebude trpět konkurenci na svém území.

Ausar získal titul junior šampion ČR a PL. Je šampion ČR + PL + SK + klubový šampion, vlastní dostihovou a coursingovou licenci. Bydlí s majiteli (manželé Juřicovi) v Bělkovicích u Olomouc.

Více o chovatelské stanici Hanáček zde: https://basenji.wbs.cz/

Pedigree z plánovaného spojení:

10/2022

„Člověk míní, život mění“, aneb „Přírodě prostě neporučíš“.

Spojení páru Bellissimo Vita Viva la Vida Loca a Dexter Manominoko nebylo úspěšné a štěňátka tedy v roce 2022 nebudou. Všem nám to je líto. Přejeme oběma, aby měli více štěstí v následujících letech.

Bellissimo Vita Viva la Vida Loca – více informací zde: Belli

Dexter Manominoko – je pes s velmi klidnou povahou, kterou zdědil po svých rodičích. Ani jako malé štěňátko doma nic nezničil (kromě svého prvního pelíšku :-)). Majitelé mu na známých loukách dopřávají svobodu a běhá si na volno. Je na svoji smečku velmi fixovaný. Ač Dexter výstavy nijak zvlášť nemusí, tak se s paničkou několika zúčastnil a nikdy neodešli z kruhu s horším hodnocením než VÝBORNÁ. Dexter si tak splnil českého junior šampiona a později i dospělého šampiona. Získal titul Národního vítěze, BOB a 2x BOS. Jako správný basenji má Dexter také splněnou dostihovou a coursingovou licenci. Závody na dostihové dráze mu k srdci moc nepřirostly, ale z coursingových závodů si už přivezl jedno vítězství. Dexter bydlí se svými majiteli v Pardubicích. Pokud máte zájem, rádi se s vámi potkají.

Dexter Manominoko více foto zde: https://www.instagram.com/basenji_dexter_manominoko/

Pedigree z plánovaného spojení:

My štěňátka budeme první své dny a týdny vyrůstat v teple domova se svou mámou Belli a tetou (Bef). Bude nám poskytnuta veškerá péče a starostlivost, kterou si jako taková malá stvoření zasloužíme. Po velice náročných prvních dnech po narození, kdy budeme jen sát mámino mlíčko, nabírat na váze a kutálet se od máminých předních tlapek k máminým zadním tlapkám, kdy nás bude naše máma neustále olizovat, chránit a bránit přijde na řadu „škola – základ života“ – zvykat si na náruč lidské smečky, na dětský smích a někdy i hluk, vnímat, to, že na tom světě nejsme jen sami, trénovat nožičky, protože jich máme tolik, že se nám často pletou a do toho ještě trénovat ocásek, který jako správný basenji má být vysoko nasazený a správně zatočený. Budeme trénovat základy hygieny, a slušného chování, abychom u svých nových majitelů dělali jen radost. Zaručujeme se však, že lumpárny máme v krvi, s těmi se tak nějak musí počítat.

My chovatelé tohoto krásného páru Vám budoucím majitelům štěňat přejeme, aby vám štěňátka dělala velkou radost, aby se stali právoplatnými členy vaší lidské smečky. Za žádnou cenu netrváme na tom, aby basenji z naší chovatelské stanice museli na výstavy, do chovu, nebo závodit, ale pokud se Vám a vašim svěřencům bude něco líbit, tak nás to jistě potěší.

Přejeme si, aby jste dali těmto „tvorečkům“ tolik lásky, kolik je schopno unést jejich srdíčko.

Tak do…to…ho!!!